Tipeez üyesi misin? Olmak ister misin?! Buraya Tıkla
Giriş!
  • Vızıltı
  • Oyunlar
  • Arkadaşlar
  • Forumlar
this is sparta
92 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
Gönderdildi: 21:21 22.10.2013
DEMET ÖZDEMİR - EKİN KOÇ
- kranların sevilen dizisi Sana Bir Sır Vereceğim 'in başrollerinden ve sevilen karaklerinden Demet Özdemir ve Ekin Koç şuanki gençlerin ilgisini dizideki sevgileriyle çekiyor.Bende bir Ekin ve Demet fanıyım :) Şimdi sizlere bunlar hakkında bilinen bilinmeyen bilgileri ve fotoğrafları paylaşacağım.Bu arada baksanıza çok yakışmıyolar mı ? :D

Demet Özdemir

Demet Özdemir
Doğum
26 Şubat 1992 (21 yaşında)
İstanbul
UyrukTürkiye Türk
Meslek(ler)Oyuncu
KökenBulgar

Demet Özdemir (d. 1992, İstanbul) , Türk oyuncu.

Özdemir, 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eski Efes Kızlarından birisi olan Özdemir, şu anda Sana Bir Sır Vereceğimdizisinde Aylin karakterini canlandırmaktadır.

Demet Özdemir
Doğum
26 Şubat 1992 (21 yaşında)
İstanbul
UyrukTürkiye Türk
Meslek(ler)Oyuncu
KökenBulgar
İLGİLİ RESİMLER :

Ekin Koç’un dizideki rolü Tilki karakteri olacak.

Ekin Koç’un canlandıracağı Tilki karakteri 18 yaşında asi ve serseri ruhlu, özel güçleri olup kendini görünmez yapabilen bir karakterdir. Tek başına bağımsız yaşadığı için kimseden yardım istemeyerek kendi sorunlarını kendi çözer. Dışarıdan kimseye ihtiyacı olmayan gibi görünse de aslında sevecen ve sevdiği kişiyi koruyan birisidir.

Peki Ekin Koç kimdir, Kaç yaşındadır, Biyografisi ve Resimlerini sizler için paylaştık…

İşte EKİN KOÇ Hayatı

Murat Boz’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Ekin Koç 21 yaşında olup 21 haziran 1992 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncunun boyu 1,70 cm ve göz rengi kahverengidir. Ekin Koç 35 buçuk atölyesi öğrencisi olup, Vahide Gördüm ve eşi Altan Gördüm’den dersler alan oyuncu şimdi ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynayacak.

Ekin Koç hakkında daha fazla bilgiye ilerleyen günlerde sitemizden ulaşabilirsiniz…

İLGİLİ RESİMLER :
FOTOLAR :
0๑۩۞۩๑ ♪ / Ŧєภєг๒คђçє คşкtıг.тнιѕ ιѕ ѕραятα / Bahar - Ekin - Azra -Muge -Emre- Selin -Aleyna bunlara karışırsan beni bulursun karşında ! / Reçelci ♥♥❁◕‿◕❁ ♥ ♥ / KatyCat2 yedek hesabım .EKİN KOÇ VE DEMET ÖZDEMİR FANI :) /- ECE
Konu Başlığı

DEMET ÖZDEMİR EKİN KOÇ

berken
10.847 Gönderiler
Aktif Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 19:57 12.11.2013
Konun için teşekkür ederiz..
2012 Yılın Forumcusu / 2013 Yılın Makale Yazarı / Tipeez Moderatörü, HÇK Yazarı ve Tipeez Yazarı / Ama artık hiçbiri değil.
this is sparta
92 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 14:24 15.11.2013
Berkeni de kaybettik s.s :D
0๑۩۞۩๑ ♪ / Ŧєภєг๒คђçє คşкtıг.тнιѕ ιѕ ѕραятα / Bahar - Ekin - Azra -Muge -Emre- Selin -Aleyna bunlara karışırsan beni bulursun karşında ! / Reçelci ♥♥❁◕‿◕❁ ♥ ♥ / KatyCat2 yedek hesabım .EKİN KOÇ VE DEMET ÖZDEMİR FANI :) /- ECE
cosanbaran
5.264 Gönderiler
Forum Moderatörü
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 10:51 23.02.2014
Paylaşım İçin Teşekkürler
| Gece Baskın Yedi Semtimiz,Gitti Bütün Hayallerimiz Ters Kelepçelendi Ellerimiz Değişmeyen Bişiy Var Hala On Numara Gülüşlerimiz |
*Rihanna*
2.603 Gönderiler
Uzman Tipeezci
Uyarı Ölçer
Bir Mesaj Gönder
Benim Dünyama Gir
[Yukarıya Dön]
Gönderdildi: 12:20 11.05.2014
ekin koç çok yakışıklı demetde çok güzel çok yakışıyorlar pit
hayat giriş,gelişme,sonuç.Giriş;nedensiz,Gelişme;ümitsiz,Sonuç;gereksiz..
[Yukarıya Dön]
Foruma Atla!
Arama:
Forum yöneticileri